Довговічність
Індивідуальний дизайн
Комплект обладнання
Система знижок і бонусів

Надувні атракціони Вектор

Виробнича фірма Вектор - Ваш універсальний постачальник надувних атракціонів будь-якого типу. Ми виробляємо найширший асортимент надувних батутів, гірок та іншого розважального обладнання для малого бізнесу.

Надувні гірки та батути є островом пригод, створеним дизайнерами з певної теми для дітей різного віку з урахуванням багаторічного досвіду проєктування та виробництва атракціонів.

Крім реалізації одиничних виробів, ми також пропонуємо комплексне оснащення парків, ігрових майданчиків надувними батутами та гірками; дитячих розважальних центрів - ігровими атракціонами; аквапарків - водними атракціонами та надувними гірками.

На пляжі або ігровому майданчику, в парку або розважальному центрі, продукція Вектор - невід'ємний елемент комплексу атракціонів, призначених для відпочинку, розваг і отримання позитивних емоцій.

Обираючи атракціони Вектор

  • Ви можете бути впевненими в тому, що вони слугуватимуть Вам довгі роки, задовольнятимуть відпочивальників та забезпечуватимуть стабільний дохід;
  • Ви можете купити один з наших готових проєктів або замовити свій, індивідуальний. Ми реалізуємо всі Ваші оригінальні ідеї та побажання;
  • Ви маєте можливість купити надувний батут, атракціон, надувну гірку певної конструкції та дизайну;
  • Ви отримуєте свій виріб у будь-якій точці країни в найкоротші терміни. Ми забезпечуємо доставку у зручний для Вас спосіб у визначене місце;
  • Ви купуєте повний комплект обладнання для своїх атракціонів. Ми забезпечуємо кожного нашого клієнта всім необхідним для експлуатації наших виробів;
  • Ви можете скористатися діючою системою знижок і купити надувні батути, гірки та інші атракціони за найвигіднішими цінами.
Співпраця з нашою фірмою гарантує Вам мінімум клопоту, а невисока ціна технічного обслуговування – максимальний дохід від експлуатації наших надувних виробів.